X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
X סגירה
 

ניקוי הגוף בצורה אנרגטית

לנקות את הגוף

פסולת נפשית הנוצרת מרגשות רעילים שלא בוטאו, פחדים מודחקים ואנרגיות שליליות שספגנו מהסביבה, ופסולת פיזית שמקורה במזון שצרכנו בצורה ובכמות שלא התאימו לנו. ניקוי הגוף בצורה אנרגטית, לעתים קרובות ישפיע בין השאר על מערכת העיכול ויסייע גם לירידה במשקל.

השלשול הגואל

המושג "טיהור אנרגטי" מתקשר בדרך כלל עם יוגה, אך כדי להצליח לעמוד במשימה יש צורך לערוך את הטיהור תחת השגחת מורה מנוסה. היוגה באה לעזור לנקות את כל הרבדים הלא טהורים שבגוף, אך כדאי לדעת שהתרגילים לא מתאימים לכל אחד. רק השם "שואנקרהפראקשלנה" דיו לגרום לבנאדם שלשול תמידי.  זהו למעשה מדריך איך לנקות את המעיים על ידי שתיית מים מומלחים והוצאתם דרך פי הטבעת אגב תרגיל מיוחד. אבל אל תמהרו לנסות. ישנם כאלה שניקוי יסודי בנוסח זה ישלשל מהם את האש הפנימית. אולי כדאי לפנות אל האחות המשלימה של היוגה - האירוודה - גם היא מבית היותר של תת היבשת ההודית, המתאימה את הניקוי באופן פרטני יותר.

האירוודה היא שיטת רפואה הוליסטית הודית מסורתית הרואה את המזון כקדוש ואת הגוף כמקדש. המזון הוא גם תרופה ועליו להיות מותאם לכל אדם לפי הטיפוס שהוא, מצב רוחו באותה תקופה ומצב מערכת העיכול שלו. ההמלצה הגורפת היא אכילת מזון מבושל כיוון שזה קל לעיכול ומורכב מפריטים שאינם מנוגדים זה לזה. המזון אמור להיות טעים דווקא ואפשר להתאימו למטבחים שונים - מהפולני ועד המרוקאי. כמובן שיש לאכול רק כשרעבים, במתינות וללא גירויים חיצוניים של טלוויזיה, עיתון ואינטרנט.

המאמצים שיטת אכילה זו יגלו במהרה שכמות האוכל שגופם זקוק לה הצטמצמה וכהמשך לכך ממדי גופם. במקרים בעייתיים ממליצה האירוודה על שיטת המחץ "פאנצי" הכוללת הקאות, שלשול, חוקן של מרקחות ייחודיות ואפילו הקזת דם, וכל העונג הזה מלווה בשימוש באבני חן, מפות אסטרולוגיות, טקסים ותפילות.

עכבות בשכבות

שיטת IPEC לניקוי אנרגטי משלבת כלים אבחוניים וטיפוליים מהרפואה הסינית, קינסיולוגיה (מבחן שרירים), הומיאופתיה  ושיטות אנרגטיות אחרות, המתאימות גם לטיפול בילדים. זו שיטה הוליסטית, הקובעת שקיימת זרימה מתמדת של אנרגיה בין כל חלקי הגוף והנפש, וחוסר איזון גופני מביא לבעיות רגשיות ולהיפך. הצרות באות בצרורות ובשכבות וכדי להיפטר מהסימפטום, יש לאתר את הגורמים שכבה אחר שכבה ולנקות אותם בסדר המתאים. אבחון בעזרת ערכה, הבודקת את מתח השריר מול גורמים שונים היוצרים עכבות מתאימים טיפול לדיכאון, מתח, חרדות, אכילת יתר, קשיי ריכוז וחוסר ביטחון. הטיפול נעשה על ידי פתיחת חסימות בנקודות הדיקור בשיטה ידנית.

שיטת הניקוי האנרגטי במכון אברהמסון מסייעת בגמילה מעישון, סוכרים וגלוטן. לאחר תשאול של כ-40 דקות נערכת סריקת השדה החשמלי - מגנטי של המטופל. אזורי ההתמכרות בהילה עוברים ניקוי בעזרת שימוש באבני קריסטל, הילינג והזרמת אנרגיה. משך הטיפול כחצי שעה.

המצדדים בטיפול בקריסטלים מציעים לכם לאמץ אבן אמטיסט סגולה, אבן קוורץ שקופה ומטהרת ומנורת מלח כתומה שתבטיח ניקוי אנרגטי ממכשירים חשמליים שפגיעתם רעה כמו מחשב ומכשיר טלוויזיה.

ואולי קטורת תעשה את העבודה? הדליקו למספר שניות את עשבי הטיהור  SAGE SPIRIT שנאספו ע"י אינדיאנים בטוסון. לאחר שתנשפו על הלהבה ותכבו אותה תגלו בעשן את האישיות החדשה שלכם.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר מאתיים חמישים ושתיים:
מזמינים וחוסכים